رمز حیات

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر و اجعلنا من خیر اعوانه وانصاره والمستشهدین بین یدیه
رمز حیات

آیه امروز:

سوره القصص، آیه 35
قَالَ سَنَشُدُّ عَضُدَکَ بِأَخِیکَ وَنَجْعَلُ لَکُمَا سُلْطَانًا فَلَا یَصِلُونَ إِلَیْکُمَا بِآیَاتِنَا أَنْتُمَا وَمَنِ اتَّبَعَکُمَا الْغَالِبُونَ

[خدا] گفت: به زودی قدرت و نیرویت را به وسیله برادرت افزون کنم، و برای هر دوی شما به خاطر معجزات ما [که در اختیارتان نهاده ام] قدرتی قرار می دهم که آنان به شما دست نیابند، شما و آنان که از شما پیروی کنند، پیروزید.

رمز حیات

رمز حیات

طبقه بندی موضوعی

رمز حیات

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر و اجعلنا من خیر اعوانه وانصاره والمستشهدین بین یدیه

بسم الله الرجمن الرحیم

 ++سری جدید فعالیت رمز حیات بر محوریت حکمت های نهج البلاغه می باشد. از همراهیتون سپاسگزاریم. در مورد مطالب قدیمی رمز حیات میتونید سخن زیر را بخوانید.

سایت رمز حیات صفحه ای جهت انتقال مفاهیم قرآنی به قلم دوست عزیز بنده جناب آقای دکتر می باشد (جهت آشنایی با سبک و نحوه نگارش مطالب ایشون خواندن این پست خالی از لطف نمی باشد.). به همین خاطر مناسب نمی بینم که سلیقه شخصیم رو در مدیریت سایت دخیل کنم و افراد و سایرین؛ نظرات و کارهای بنده را به پای اسلام و قرآن قرار دهند. بدین دلیل هیچ وبلاگی توسط سایت "رمز حیات" دنبال نمی شود و نخواهد شد و با اسم نویسنده این سایت نیز، هیچگونه نظری در سایر وبلاگ ها و سایت ها مشاهده نخواهید کرد (این بدان معنا نیست که خواننده وبلاگ شما نیستم، بلکه نظری در وبلاگتان به ثبت نمی رسانم. تعبیر خواننده خاموش برای بنده صدق می کند.).

چون من دیگر با نظرات و ادرس خود در وبلاگ های جدید و یا وبلاگ هایی که تاکنون به اینجا نیامده اند نظری نخواهم گذاشت، پس طبیعتا تنها خوانندگان قدیمی در اینجا مانده و از حضور افراد بیشتر و جدید محروم خواهیم ماند و به نظر خودم حیف است دیگران از این مطالب استفاده نکنند. در همین راستا از دوستانی که از مطالب این وبلاگ خوششان آمده و مایل هستند تا در جهت ترویج فرهنگ قرآنی حرکتی انجام دهند، خواستارم تا در صفحه منوساز مدیریت وبلاگ خود، منویی به اسم و آدرس این سایت (رمز حیات) ایجاد نمایند.

در ادامه بر خود لازم می دانم از جناب اقای دکتر که حق زیادی بر گردن بنده دارند و این افتخار و اجازه رو بهم دادند تا مطالبشون رو در اینجا نشر بدهم تشکر کنم و در پایان از تمامی خوانندگان عزیز این سایت که با حضور و نظرات خودشون همواره پشتیبانم بودند، مراتب سپاس و قدردانی خود رو ابراز می نمایم.

 

و در پایان درباره خودم و جناب دکتر چنین عرض کنم که بنده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی برق بوده و سرباز می باشم و جناب آقای دکتر دانشجو سال سوم دکترای مهندسی برق می باشند.

 

ممنون از حضورتون

 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

 

برادر کوچک شما:

حسـ ـن

 

+ لوگو سایت رمز حیات نیز در اینجا قرار دارد و دوستانی که مایل به ترویج نوشته های صفحه بودند می توانند با قرار دادن این دستور در ویرایش قالب فعلی وبلاگشان، ما را در این امر یاری رسانند.