رمز حیات

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر و اجعلنا من خیر اعوانه وانصاره والمستشهدین بین یدیه
رمز حیات

آیه امروز:

فَأَغْوَیْنَاکُمْ إِنَّا کُنَّا غَاوِینَ ﴿۳۲ صاقات﴾
آنگاه شما را گمراه کردیم، ما خود هم گمراه بودیم‏

رمز حیات

رمز حیات

طبقه بندی موضوعی

رمز حیات

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر و اجعلنا من خیر اعوانه وانصاره والمستشهدین بین یدیه

بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به سوالاتی که دوستان می پرسیدند و علاقه ای که نشون دادند تصمیم گرفتم تا پستی در رابطه به وب سایت های آستان های مقدس ائمه علیهم السلام بذارم. در هر کدام از این وب سایت ها که وارد می شوید در نوار بالایی سایت، منو انتخاب زبان وجود دارد و دوستانی که با زبان عربی مشکل دارند می توانند زبان های دیگری همچون فارسی رو انتخاب نمایند.

امکانات این سایت ها همانطور که قبلا هم خدمتتون عرض کردم علاوه بر اطلاع رسانی و ... شامل پخش زیارت آنلاین و زیارت نیابتی می باشذ.

که برا مشاهده آنلاین ضریح های منور و یا حتی در سایتهایی همچون سایت آستان قدس رضوی یا سایت آستان حضرت عباس علیه السلام پخش زنده از سایر صحن ها مثل بین الحرمین یا صحن انقلاب و آزادی مشهد، باید در همان صفحه اول سایت گزینه پخش زنده (به عربی البث المباشر) را پیدا کرده و روش کلیک کنید. در تمامی این وبسایت علاوه بر امکان پخش زنده آستان مربوط به خودشون پخش زنده سایر اممکان مقدس دیگر رو هم مورد پوشش قرار می دهند.

به عنوان مثال سایت استان قدس علوی علاوه بر پخش زنده حرم امام علی علیه السلام پخش زنده آستان های امام حسین، امام کاظم و امام جواد، امام رضا و حضرت ابوالفضل (علیهم السلام) رو به همراه پخش زنده مسجد بزرگ کوفه رو هم پوشش می دهد.

شایان ذکر است برای دوستانی که اطلاع ندارند عرض کنم که مرقد حضرت مسلم و و مختار ثقفی (رضی الله عنهما) نیز در مسجد کوفه واقع شده است. (مرقد این دوتن جز مسجد نمی باشد)

برای امکان ثبت نام جهت انجام زیارت به نیابت از شما یا هرکس دیگری بایستی گزینه زیارت نیابتی (به عربی الزیاره الانابه) رو در همان صفحه اول پیدا کرده و بر روش کلیک کنید و مشخصات خواسته شده را در صفحه مربوطه برای انجام زیارت نیابتی پر نمایید. (با یک آدرس ایمیل می توان برای چند نفر هم ثبت نام کرد)

این نکته رو هم عرض کنم که در ایامی همچون شب های جمعه و یا ایام مذهبی ممکن است به دلیل ترافیک ورودی بالا این سایت ها امکان مشاهده زیارت آنلاین در ان زمان و ساعت برایتان فراهم نشود.

سایت آستان مقدس علوی

 سایت آستان مقدس حسینی

سایت آستان مقدس امام کاظم و امام جواد علیهما السلام

 سایت آستان قدس رضوی

سایت آستان مقدس حضرت عباس علیه السلام

سایت مسجد بزرگ کوفه

التماس دعا

نظرات  (۵)

خاک عرفات را، آب زمزم را ،کوه حرا را،جرات ابراهیم را ، طاقت اسماعیل را ،وصال معشوق را صاحب کعبه نصیبت کند-
پاسخ:
خداوند نصیب همه آرزو مندانش کند!
۰۳ مهر ۹۴ ، ۰۵:۴۴ فاطمه بانو
شرمنده کردید رفیق...دمتون گرم!
راستش دل آدم طاقت نمیاره پخش زنده رو ببینه..اون لحظه عجیب دلت می خواد اونجا بودی..اونایی که رفتن درک می کنن..براشون سختتره حتی :(
پاسخ:
خواهش می کنم، بله سخت هست ولی بهتر از هیچیه!
خدا قسمت همه آرزومندانش کند ان شاالله
۰۳ مهر ۹۴ ، ۱۲:۲۰ پرنده خاموش
برای داشتن چیزی که

تا به حال نداشتی

کسی باش که

تا به حال نبودی
۰۳ مهر ۹۴ ، ۱۶:۴۲ لو راز پام
خدا خیرتون بده
پاسخ:
ممنون
۰۳ مهر ۹۴ ، ۲۰:۵۴ مریم بانو
عاااالیییییی
ممنووون
پاسخ:
لطف دارید