رمز حیات

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر و اجعلنا من خیر اعوانه وانصاره والمستشهدین بین یدیه
رمز حیات

آیه امروز:

کَأَنَّهُنَّ بَیْضٌ مَکْنُونٌ ﴿۴۹ صاقات﴾
گوئی (از لطافت و سفیدی) همچون تخم شترمرغی هستند که (در زیر بال و پر مرغ) پنهان مانده (و دست انسانی هرگز آن را لمس نکرده است).

رمز حیات

رمز حیات

طبقه بندی موضوعی

رمز حیات

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر و اجعلنا من خیر اعوانه وانصاره والمستشهدین بین یدیه

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن عرض سلام و ادب به استحضار می رساند قصد داریم همچون سالیان گذشته در ماه مبارک رمضان به مددالهی با همکارای دوستان فضای مجازی به صورت دسته‌جمعی قرآن را در این ماه مبارک به نیت سلامتی و تعجیل در ظهور آقا امام زمان (عج الله تعالی فرجه الشریف) و حاجت روایی دوستان شرکت کننده چندین بار ختم کنیم.
با توجه به اینکه هدف از این کار، قرائت و انس با کلام الله مجید می باشد، لذا هر فرد می تواند به اندازه دلخواه (از چندجز، 1 جز، چند حزب [هر حزب 4، یا 5 صفحه است] و حتی یک صفحه) به صورت روزانه قرائت نماید.
به دلیل اعمال نظم در تقسیم بندی سهمیه قرائت روزانه و پرهیز از تکراری بودن سهمیه در طول ماه مبارک، میزان سهمیه ای که از ابتدا مشخص می نمایید تا پایان ماه مبارک ثابت خواهد بود و امکان تغییر آن وجود ندارد. (حتی اگر به هر دلیلی براتون‌ مقدور نبود، کسی رو پیدا کنید که سهم روزانه شما رو بخونه)
دوستانی که قصد شرکت در این امر را دارند می توانند سهمیه مدنظر خود را در صفحه ختم قرآن اعلام نمایند.
لازم به ذکر است اطلاع رسانی روزانه سهمیه ها در صفحه مخصوص ختم قرآن این سایت و نیز کانال تلگرامی به آدرس https://t.me/khatm_qoran1401 انجام خواهد شد. همچنین چند روز به شروع ماه مبارک رمضان به دوستان شرکت کننده به صورت جداگانه یادآوری انجام خواهد گرفت.

ممنون میشم این پست رو با دوستانتون به اشتراک بگذارید.